protas2007
czyli np :) jesli kierowca trzezwy a pasarzer obok pijany to ok ?? tak a jesli ja sam siedze na miejscu pasazera bez kierowcy ? hmm bo tez np . moge siedziec z kierowca on trzezwy a ja pijany i słuchac muzyki :) czy to wykroczenie ? a jesli ja jestem włascicielem auta i siedze na miejscu pasazera pijany a osoba trzezwa nie ubezpieczona na moje auto sie dzi na miejscu kierowcy ale my nie jezdzimy tylko słuchamy muzy ? hehe i takich przykładow mozna jeszcze wymislic kilkanascie :) ciekawe
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: