Polonus
@ Kama79 - jednak nie zauważyłaś mojego "uśmieszka" :) na końcu moje wypowiedzi :) Ale... jednak widzę, że zdecydowanie się różnimy "w motywacji", ponieważ... Kama79 - Ja nie jezdze nawet na tzw klinie.Strace prawo jazdy,trace prace...,wiec mnie sie poprostu nie oplaca. Moja wersja: Po spożyciu nawet najmniejszej porcji napoju alkoholowego NIE wsiadam za kierownicę pojazdu samochodowego, ponieważ wtedy mógłbym narazić innych (i siebie) na utratę zdrowia lub życia...
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: