marysia.cka
Wojna odbila swoje pietno na naszych dziadkach i pradziadkach.. Szkoda ze, nie wszyscy weterani mogli doczekac stojacego pomnika.. Swoja droga orzel wyglada slicznie (przynajmniej na zdjeciu)..
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: