isabellL
GRATULUJE JESZCZE RAZ CHLOPAKI !!!!! 3:2 DLA POLONI TO DOSKONALY WYNIK BIORAC POD UWAGE ZE PRZEGRYWALISCIE 2:0 !!! ZABRALISCIE SIE DO ROBOTY, NADROBIONA STRATA 2:2 I... 5 SET DLA NAS! SWIETNIE!!!
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: