matcheek
Tybet ... #16 | Wczoraj - 18:16 Czy ktoś biega w Inverleith Park? ##################################################################### park jest piekny jeszcze by te ogrodki dzialkowe wywalic i by bylo gites ja je wywala to zaczne tam biegac :)
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: