o.k.
feel moim zdaniem to g... i co z tego ? nie przeszkadza to im w sprzedaży płyt i graniem dla zadowolonej publiczności, ani stacjom radiowym w puszczaniu ich w eter, jak się komu podoba feel to jego problem ( oby żył szczęśliwie )
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: