Lucy
i nie wierze ze chociaz jedno w was nie slucha lub nie lubi/toleruje Feel. wszyscy na jedno kopyto, ze do dupy, ze kich, ze chala. czyli wszyscy sluchaja ambitniejszej muzyczki i nie skalaja uszek takim pop kulturowym fenomenem tak??ludzie, ile w was obludy. ktoz z reszta by sie przyznal. skoro od razu reszta zjedzie jak psa. ciekawe tylko dlaczego na koncert przyjdzie komplet publicznosci... osobiscie toleruje, choc nie mam okazji sluchac, no chyba ze przypadkiem w radio w Polsce, ale nie wylaczam od razu, tylko pozwalam panom grac. korona z glowy nie spada.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: