.
Lucy :) wiec jak mowisz, nie slucham radia ani innych nosnikow muzycznych madi in poland, nie wlaczam wszystkiego co wszyscy wklejeja na emito, nawet jak wlaczylem i slysze ze to kaszana i nu epasi mi, to wylaczam natychmiast... a w najblizsza srode znajdziesz mnie tu: http://dianakrall.com/tour.aspx - w tej chwili pierwsze na liscie :D taaa, 28.10 czekam na ten dzien od ponad pol roku - bilety kupilem w kwietniu :D nie twierdze ze to jest najlepsze na swiecie, ale jest nieco ambitniejsze i na znacznie wyzszym poziomie muzycznym.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: