MakasUK
Dodkladnie tak jak prwisz @Wkurzony Szopen. Mialem okazje latac do kilku krajow europejskich i nigdzie nie klaskano, jedynie w trakcie lotow z UK do ojczyzny Mariany I Mariolki klaszcza. Niedawno bylem na kursie gdzie prowadzacym byl gosc z USA. Facet zlatalchyba naprawse caly swiat wiec go podpytalem o taki zwyczaj. Stwierdzil ze kilka razy zdarzyla mu sie taka sytuacja. Jedynie wtedy, kiedy ladowanie bylo naprawde bardzo trudne i niektorzy juz zaczynali powatpiewac ze sie uda. W Takiej sytuacji kiedy sie juz wyladuje chyba sam bym i przyklasnal. Za mily lot mozna podziekowac steward
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: