Facet29
zostalo 8 dni i wracam do PL :((( moze w sierpniu jak juz bede mial praktyke postaram sie jeszcze raz zawalczyc moze wtedy mnie ktos zatrudni na ciezarowke w UK.....
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: