Alternatywa_PL
Tam na pierwszym filmie widac jak wyskakuja z samochodu. Widzicie w tym jakis sens, przeciez bezpieczniej jest w samochodzie sie zderzyc z czymkolwiek. Natomiast pod koniec filmu widac ze samochód pociagnal ich razem ze soba, zwlaszcza kierowce.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: