anikka
No i juz po WOSPie w Edynburgu. Koncert byl naprawde udany i LZY przygotwali naprawde niezle show. Brawa dla Ani Wyszkoni, ktora lacznie z bisami spiewala na zywo 1,5 godz. Naprawde niezly wysilek. Super show daly rowniez zespoly FOXGANG i WHITE HEATH, a cala rock n rollowa jazde odlotowo poprowadzil Konjo. Orkiestrowe dzieki wszystkim, ktorzy wrzucali do puszek jak rowniez dzieki i wielkie orkiestrowe brawa dla wszystkich wolontariuszy i sponsorow, bez ktorych ta impreza w ogole nie odbylaby sie w Edynburgu. Teraz liczymy pieniazki. SIEMA!!!
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: