JOanna_K
jest takie dobre powiedzenie TRUDNO FUNKCJONOWAC W CUDZYCH BUTACH....o ile byloby mniej zla na swiecie gdyby ludzie zamiast oceniac innych ROBILI TO CO DO NICH NALEZy...nie mozemy wiedziec :jak zyla , dlaczego wlasnie tak, jakie miala perspektywy, jaki byl jej dom rodzinny, czy miala w kims oparcie czy wrecz przeciwnie. Najprosciej oceniac, sami lawnicy , sedziowie, prawnicy. To ona wziela na swoje sumienie, ....myslicie ze jej z tym latwo?Ile musiala miec nocy nieprzespanych , ile dylematow jaaaaki strach.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: