sklejacz
Kama nie oceniaj kobiety... Nie znasz jej... Spokojnie znajdzie sie predzej czy pozniej.... a nawet jesli nie to na pewno jest jakas procedura w takim przypadku.... Pamietaj ze mogla zabic a nie zabila... Kazdego roku 10 tys polek wg danych usuwa ciaze na wyspach... I jakos o nich sie nie wypowiadasz negatywnie. Skad tyle jadu w tobie... Taka miara jak ty mierzysz tobie odmierza... Jak sie znajdzie to dowiemy sie co sie stalo. Narazie nic nie wiadomo. Rownie dobrze mogl ja ktos zabic i jeszcze tego Policja nie odkryla...
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: