Trollglodyta
Może Was zadziwie, ale tu też są benefunty. Poziom świadczeń socjalnych jest może nawet lepszy niż w UK, ale dotyczy tylko obywateli Kanady lub stałych rezydentów.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: