Negocjator
Prezentacja "Bylismy szczesliwi" jest z zalozenia bledna. Opierala sie na czasach "sukcesu" i wszelkie niekorzystne wiadomosci byly cenzurowane. Wypadki jak sa teraz tak i sie zdarzaly wczesniej (a wczesniej moze bardziej), tylko slychac o nich nie bylo. Slyszal ktos kiedys o jakiejkolwiek katastrofie w "Sojuzie"?
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: