DarekGLA
tej corbaa , dlaczego moje avatary sa obrazliwe ? o jakiej rasistowskiej swini mowisz ? Czy cos przerabilem w PS, kogos obrazam ? Zdjecie Slawka mialem bo wydaje mi sie przesympatycznym gosciem (choc mocno glupawym) a jego gejostwo nie mialo wplywu na wklejenie go w moj avatar. Taka maska pozwalajaca byc choc troche incognito, nie wiele rozna od twojej. O co ci chodzi ? Jestem tolerancyjny co nie znaczy ,ze musze lubic wszystkich albo miec na wszystko 'wykladke' i akceptowac kazdega dziwaka.Nie lubie jedynie lewactwa i jestem przeciwko zbyt duzemu wplywowi muzulmanow w Europie.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: