JOanna_K
Dobrze ,że sie o tym pisze....bo najciemniej pod latarnia. Najprościej udawac ,że nic sie nie dzieje, że mnie to nie dopadnie.W tej materii wskazana jest czujność .Chodzi w koncu o nasze dzieci.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: