Ray
Stanislawa Kowalska #7 | Dziś - 23:50 Bo ten twoj sasiad to na pewno stamtad a nie stad. Juz wolali po nazwisku ale ze chlop z przygranicza to i nazwisko nie odznacza sie po wymowieniu - no ale czy on zrozumie swoje zangielszczone nazwisko. A jak nie maja zdjec to pozostaje stworzyc rysopis na podstawie twojego brata - po prostu o 100% zmienione rysy i "hop siuuup" mamy jego podobizne. A co nam to....?
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: