karpio30
wlasnie dzisiaj kolejny raz taki odcinek zrobilem :) od salamander street do portobello, na rondzie w prawo do london rd, do leith walk i w dol :) wlasnie miesnie naparzaja , slabo rozgrzane byly:(
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: