iwo
jezeli nie mamy specjalizacji i nie szukamy pracy w konkretnym tytule to CV trezeba modyfikowac, by jak najbardziej udowodnic ze cv pasuje.. zadne piardu piardu na poczatek.. tendencyjna formulka, ktora moze zniechecic od dalszego czeakania.. co do nie wrzucania nic co by moglo nas dyskriminowac.. wystarczy nam chyba imie i nazwisko:) specjalizujcie sie, specjalisci w cenie.. jezeli masz specjalizacje mozesz pracowac w kazdym kraju (mi sie marzy UAE))..
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: