tina
a i jeszcze jedno......kontynuacja KACZOROWSKA chyba nie bylaby dobra dla Polski.A Jarek to nie jest czlowiek,ktory poprowadzilby Polske w dobrym kierunku.Moglaby nasza Ojczyzna z czasem zniknac z map.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: