TomaszW
Jednego nie rozumiem,to ze ktos nie lubi sprzedawczyka to nie znaczy ze jest z PiSu.Ale najwyrazniej POjeby nie umieja tego zrozumiec.Wybrali swojego kinga z usmiechami na mordach,niebawem bedzie lamet i placz.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: