Konto usunięte
Zgadzam sie z pozytywnymi wypowiedziami osob do tego tematu:),jaki Ty dla innych,tak inni dla Ciebie.Nie ma znaczenia czy kraj,czy obczyzna...sa ludzie zawistni i sa przychylni.Jestem w Glasgow ponad rok i od samego poczatku wiele osob mi pomagalo,wspieralo bezinteresownie:),po latach sie okaze,kto z dobrych znajomych bedzie przyjacielem.Powinnismy sie wspierac sobie pomagac a nie psioczyc jeden na drugiego.Pozdrawiam:)
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: