novikus
Podejrzewam ze w Czechach tez sa rozne opcje polityczne, mowienie o Czechach jako jednorodnym podmiocie jest nieporozumieniem i kolejna plytka manipulacja. Zarzucanie michnikowi lewactwa, ktore sam krytykuje, to znow udowadnianie mu ze jest wielbladem. Kupy sie nie trzymaja te Twoje tezy panie folksdojcz, tak samo jak shauna. trche stad, troche stad i wychodzi wielki belkot.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: