nanader
#128 Spider, kwestia dla mnie jest tu nie w tym, że 100% księży to dobrzy ludzie, którzy w 100% przypadków zachowują się jak święci. Według mnie księża powinni być dobrym przykładem w sytuacji, gdy 70% małżeństw (a zatem rodzin) rozpada się, a 50% dorosłych mężczyzn (w Polsce i w UK) było w przeciągu ostatnich 12 miesięcy u prostytutki. Jak pomagać eurosierotom? Jak pomagać ofiarom wojen? Księża są po to, żeby mówić o pokoju, o dobrze, o łasce bożej, żeby głosić słowo boże.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: