mieciel27sic.
@mieciel27sic. witaj w stadzie kolejny banalny nudziarzu. witaj mieciel27sic! co do stada(przerazaja mnie wieksze zgromadzenia jednostek ludzkich- wiecej niz trzy osoby wyloluja u mnie paniczny i iorracjonalny sttrach) to niekoniecznie ale banal i nudziarstwo jak najbardziej:)
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: