MakasUK
tak się składa że mieszkam rzut moherowym beretem od konsulatu i przejeżdżając tam regularnie, widzę polską flagę, od lat... ale wiadomo, ty masz swój świat i swoją wersję rzeczywistości...
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: