zartowalem
hehe, moj syn dzis tam sikal, pelna sala ludzi, ja stalem przy okienku, myslalem, ze drzwi za soba nie zamkna tak bylo glosno :) Jakas dziewczynka sie matki spytala, czy dziewczynka tam sika? Kurcze, no ciesze sie, ze jest ten kibelek, wszystko ok, ale moze choc drzwi czyms obic? ;) hehe, nie nie czepiam sie, ale jakos tak skoro przy temacie..
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: