joasia1986
do hope - wpis 3 a co myslisz ,ze sie zyc nieda ? tak jak janusz sie wypowiedzial moj ma tylko minimalna stawke pracuje w fabryce kurczakoe po 5 dni w tyg a utrzymoje dom i rodzine bez trudu:) jest nas 3 za miesiac bedzie nas juz 4 a ja jestem spokojna o finanse stac nas na auto czergo w polsce bysmy nie mieli pewno bym z tezciami mieszkala a tu na swoim i dzieciakom mozna zawsze cos kupic a nie jak w polce musialam mowic corce ze nie moge kupic glupij czekolady bo na chleb niema a ty co zakupy bierze co tylko chce jesli praca wkurza zmienic jak cie uk wkurza wracaj
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: