AgaRomka
Rzym miastem jest ale jakos nikt nie wspomnial o parkowaniu;niesamowite wrazenie; rzym jest jednym wielki parking pod niebem. Ponoc tyle samo mieszkancow co samochodow na ulicach, chodnikach, no wszedzie. Makarony love cars , o miejsca parkingowe trzeba walczyc. historyjki o parkowaniu mozna by pisac i pisac... polecam
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: