Meg8024
Widze, ze nadal w internecie jest tak, ze ludzie atakuja i wyzywaja innych, jakby tylko oni mieli prawo do wyrazania swojej opinii. Sa tematy, ktore trzeba naglasniac, tak jak wlasnie takie wykorzystawie ludzi. Dlatego odezwalam sie o swoim doswiadczeniu. Chyba jednak niepotrzebnie.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: