bus_37
a i w jukeju drapia podatki niemilosiernie :/ co z tego ze bierzesz 100k jak 50k oddajesz na benefunty, placisz za wszystko, no bo do wyliczen biora brutto, czyli 100k... zeby jako mieszkac kolejne 15k, to i tamto, i wychodzi ze w polszy nie tak zle :) Nie porownujcie zarobkow i potrzeb przecietnej mariolki w jukeju, na zestawie benow i pelnym nieopodatkowanym etacie na domkach.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: