weeges
italiano bzdury pleciesz. poczytaj lepiej ile % Amerykanow nie ma ubezpieczenia bo ich na nie nie stac. policz sobie ile kosztuje ubezpieczenie w Polsce a nie mnie ie wypytujesz. tych ktorych nie stac to nie stac. amerykanie cierpia na sydrom grubasa-lasucha ( doslownie i przenosci ): konsumuja wiecej niz sa w rzeczywistosci potrzebuja. jedynie co z tego wychodzi to wielkei gowno. konczy sie to niczym innym jak zawalem serca lub innymi chorobami a w konsekwecji smiercia.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: