radnor
tych ktorych nie stac to nie stac. amerykanie cierpia na sydrom grubasa-lasucha ( doslownie i przenosci ): konsumuja wiecej niz sa w rzeczywistosci potrzebuja. jedynie co z tego wychodzi to wielkei gowno. konczy sie to niczym innym jak zawalem serca lub innymi chorobami a w konsekwecji smiercia. Pacz pan, a żyją dłużej od Polaków, więc te pyry chyba jednak niezbyt zdrowo wychodzą? http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_life_expectancy
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: