Shaun_The_Sheep
a ja mysle, ze jest to efekt gospodarki planowej w tym roku zaplanowano zwiakszenie obciazen podatnika - mysl rodzica - w kazdym mozliwym zakresie 1) podatek VAT na ubranka z 8% na 23% - yes, yes, yesss (za p. Marcienkiewiczem) 2) odpusty od globcia w cenie pradzu, gazu, wungla 3) (po)datki na biednych w strefie Euro 4) ...
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: