Stirlitz
"bo się poobijali w trakcie zmasowanego ataku wojska. Ponoć jeden z nich wypadł też z wrażenia za burtę." jasne, juz widze jak to sie sami poobijali: rzucili sie twarzami na kolby od karabinow, a ostatni niefortunnie nadział sie brzuchem na but komandasa i w efekcie wpadł do morza tracąc przy tym kilka zebów :D Ale dobrze im tak, powinni ich jeszcze potrzymac w wodzie i rekinami postraszyc!
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: