finezyjna
nshadow. #25 | Dziś - 02:42 PRZEDSZKOLE ---------------------- haha dobre:) szczegolnie ten zlobek:-) ------------------------ dziewczyny chodzilo mi bardziej o nazwe i jeden budynek= przedszkole, dla dzieci od 0 do 5 lat:)nie ma rozroznienia na dwie placowki, jak w Polsce.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: