kama79_79
Moje kolezanki, wszystkie zarabiaja wiecej niz 6,08f/h. Ty tez masz 6,08f/h, stad to oburzenie i przekonanie, ze 40k to fortuna, skoro na oczy nie widziales takiej, czy nawet zblizonej do tej kwoty pensji.Takim glabom, jak ty nikt wiecej nie placi.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: