bus_37
Witam, Jakby to powiedziec, w zasadzie rewelacja. Przedwszystkim chcialbym pogratulowac zwyciezcom wspanialej walki. Dobra robota kolego MarekJak, swietna walka kolgo mio87, super jazda Michale. Btw, zwyciezcami byli wszyscy startujacy w zawodach. Naprawde naleza sie brawa i gratulacje za odwage, zwlaszcza przedstawicielkom plci pieknej. Chcialelem podziekowac wszystkim uczestnikom, za swietna zabawe, za super postawe, za zainteresowanie tematem.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: