mikimiki
No i tu doszlismy do sedna sprawy. Fabryki i inne miejsca pracy to tylko miejsca a ludzie czynia ze czasami nienawidzymy tych miejsc i nie mozemy dalej pracowac mowiac pie....e ta dziure nie chce tam dalej byc itp. Smutne ale prawdziwe. Ja pracuje jako jeden z tych 'zielonych kaskow' chociaz ja w mojej firmie mam bialy to staram sie byc czlowiekiem dla ludzi aby ludzie byli dla mnie ludzmi. Mam nadzieje ze jasno to okreslilem Powodzenia
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: