Negocjator
#21, co to za popieprzone myslenie, ze sie nie oplaca wiecej zarabiac, bo trzeba dozo podatku placic? To sie trzymaj £500 na miesiac, to wtedy w ogole podatku nie zaplacisz. Boszzzz, co to jest za przymul garbaty!!!!! Benzyny tez nie kupisz, bo musisz duzo podatku zaplacic??????
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: