nshadow.
czas juz chyba zbierac muszelki albo inne ladne kamyki bo to pewnie bedzie niedlugo waluta niepodleglej szkocji. rozmawiam czasem na temat odlaczenia sie szkocji z ludzmi, ktorzy zajmuja sie dosc duzymi inwestycjami czy to na rynku akcji, udzialow, paliw czy budownictwa i wszyscy oni maja pelne gacie na sama mysl o tym. Jedna babka (ktora znajduje sie notabene w pierwszej 10 top inwestorow w edi) powiedziala, dosc obrazowo zreszta, ze huk padajacej grecji bedzie jak szum strumyka przy huku z jakim pierd...nie szkocja.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: