kama79_79
Agnes, niektorzy maja dwojke, trojke dzieci.CHB, na dwojke dzieci to jest 134f, co 4 tygodnie, czyli jakies 1,5k rocznie.To nie sa pieniadze, zadna roznica?Przy trojce dzieci to juz jest ponad 2k rocznie.Mozna dzieci na wakacje raz w roku za taka kwote gdzie zabrac, mozna wyprawke do szkoly kupic dla tej trojki dzieci.I to nie byle jaka.Sa rodziny, ktore majac 44k rocznie(brutto) placa 15k za wynajem mieszkania....i te 80-200f w miesiacu robi duza roznice..., szczegolnie, jak w domu jest jedna pensja, bo nie kazda matka moze pracowac-musi zajmowac sie niepelnosprawnym dzieckiem.Sa takie rodz
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: