mateo1
Ciekawi mnie tez sprawa samego ''ponownego'' przystapienia do UE. Czy jako ''nowy'' kraj - nie obowiazywalo by w tymze kraju referendum w tej sprawie? Patrzac na ostatnie wyniki w Chorwacji w tej sprawie - nie byly one powalajace - bodajze cos kolo 65 % /?/ -dla porownania w takim samym referendum w PL - bylo to cos kolo 80 % poparcia dla wejscia do UE. Druga sprawa sa dotacje unijne dla ''nowych'' krajow - jak w tym wypadku traktowana by byla Szkocja? - pomijajac pustke kasy unijnej.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: