mateo1
#58 To co - zna ktos sprawe? - czy w nowym panstwie - jakim by byla Szkocja - obowiazywalo by referendum na temat ''ponownego'' przystapienia do UE? Jedna z zalet przystapienia / moze jedyna?/ - mysle - bylo by bycie czescia czegos wiekszego - bo jesli nie - to kto by sie liczyl tylko ze Szkocja. Mozna powiedziec ze np taka Norwegia tez nie jest czlonkiem UE - a jest liczacym sie krajem jesli nie na swiecie - to napewno w Europie - tylko ze Norwegia ma poparcie w poteznych zasobach ropy i gazu - a w Szkocji/UK - zasoby te sa na wykonczeniu.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: