kocham_scotland
Dajcie sobie spokoj z tym klapaniem czy Scotland moze , chce czy musi. Spojrzcie na Polandie :))))))))) tam sie szykuje tragedia narodowa, wieksza niz w Korei Polnocnej po smierci Kim Dzonga 2 Bedzie placz i zgrzytanie zebow, zdzieranie szat ,zbiorowe samobojstwa , lament . Zawodzenie I HISTERIA OPANUJE caly kraj i bedzie widoczn na klatkach schodowych w supermarketach , piaskownicach, doworcach kolejowych a nawet w zlobkach. Zostanie wprowadzony stan wojenny by nie dochodzilo do rozruchow nie wiem jak to powiedziec ale juz pewne................................. rysiek z klan
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: