jackul70
Witajcie przede wszystkim, jesli sie szkocja odlaczy to z kad wezma pisniadze na utrzymanie chorych inaczej(pijaków ćpunów itd.) co oni mysla ze kilka wierz wiertniczych zapewni im dochody.... i jak szkoci widza zamiast funta euro?? nijak nie wiedze tego rozłączenia, jestem za bardziej suwerenna Szkocją, ale jesli oni przejad na euro to pomyślcie kto z ciapakow tu zostanie??
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: