jackul70
nie zrozumiałeś jestem za wolnością Szkocji, ale Szkocja sama nie da rady jestem tu już 8lat, myślisz ze mam ochotę wracać, mam już poukładane życie i patrze realnie na to co się dzieje. jak napisał tu jeden ze ci bogatsi i bardziej wyuczeni wiedza ze rozłączenie nie będzie dobre, i tego sie trzymajmy i tych mądrzejszych szkotów a nie tych bez zębnych. pozdrawiam
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: