Konto usunięte
Onieznajomy #3 | Dziś - 10:44 #2 - Dlatego kobiety zyja dluzej niz my - bo zon nie maja. Nie prawda! Dłużej żyjemy bo nie wstydzimy się okazywać emocji - (krzyk i płacz działa zbawiennie na układ krążeniowy),mniej palimy i pijemy i nie traktujemy futbolu na serio ! :D
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: